Utvalg

Sportslig utvalg

VervNavnKontakt
Sportslig lederThor Steinslandthor.steinsland@online.no
TreneransvarligTBA
TrenerveilederSteffen Dalesteffen.dale@ncc.no
Ansvarlig dommereEspen Lillestølelillestoel@dxc.com
MaterialforvalterEspen Lillestølelillestoel@dxc.com
Koordinator samarbeidslagVidar Børvevidar.borve@odfjell.com
SpillerutviklerThor Willy Faaberg Johansenthorwilly77@gmail.com

Støtteapparat rundt lagene

VervNavnKontakt
HovedtrenereSe lagsiderSe lagsider
LaglederSe lagsiderSe lagsider
HjelpetrenereSe lagsiderSe lagsider

Økonomi og sponsorutvalg

VervNavnKontakt
NestlederOddvar Vabøvabodd@hotmail.com
KassererTone Nåtedaltone.naatedal@gmail.com
Ansvarlig markedOddvar Vabøvabodd@hotmail.com

Arrangementsansvarlig

VervNavnKontakt
NestlederOddvar Vabøvabodd@hotmail.com
Ansvarlig dugnadOddvar Vabøvabodd@hotmail.com
Ansvarlig KioskMarion L Wangenmarionlw@online.no
Ansvarlig KioskAne N Hammerslandanenikoy@gmail.com
UtvalgsmedlemTBA

Bane og anleggsutvalg

VervNavnKontakt
Ansvarlig bane/anleggChrister Midthunchristerwel@gmail.com
Utvalgsmedlem 1Roger Markhusrmarkhus@yahoo.com
Utvalgsmedlem 2Bjarte Børslidbjarte@hauglandgruppen.no
Utvalgsmedlem 3Lars Erik Hovlandlaeh1@hotmail.com

Utvalg for samfunn- og verdiarbeid

VervNavnKontakt
LederMonika Keech Haalandmkh@ktn.no
Ansvarlig fair playMonika Keech Haalandmkh@ktn.no
Ansvarlig inkluderingTBA
Utvalgsmedlem 1Ståle Blomvågneshttp://stale.blomvagnes@bergen.kommune.no

Roller som ikke sitter i andre utvalg

VervNavnKontakt
StyrelederGeir Olav Wangenleder@olsvikil.no
Ansvarlig ITOddvar Vabøvabodd@hotmail.com
Ansvarlig politiattesterOddvar Vabøvabodd@hotmail.com
Ansvarlig FIKS/overgangerRoger Ytre-Hauge
roger.ytre-hauge@frende.no
OppstartansvarligTBA
RevisorKristian Rossneskriros@outlook.com
RevisorNina Fiskaaennina.fiskaaen@nordea.com
ValgkomiteTBA & Vidar Børvevidar.borve@odfjell.com
KvalitetsklubbansvarligGeir Olav Wangenleder@olsvikil.no
FrivillighetskontaktMonika Keech Haalandmkh@ktn.no